1988 - 1994

  

1994

12. 1.Hradec Králové, ZUŠ na Střezině
13.– 16. 4.Zájezd Německo (Dehnberg, Heideck, Dornbirn, Offenheim)
29.4.– 1.5.Zájezd Německo (Gemünden, Ruppach-Godhausen, Montabaur)
7. 5.Praha, hotel Atrium
14.– 15. 5.Zájezd Německo (Burgthann)
23. 5.Poděbrady
6.– 17. 6.Zájezd Německo
12. 9.Sjezd biochemiků Seč
30.9.– 3.10.Zájezd Anglie, Německo (Burgthann, Bromsgrove, Strattford)
1. 12.Česká Třebová
3.– 18. 12.Zájezd Německo (Dehnberg, Burgthann, Oberferieden, Zeilitzheim, Wendelstein)
25.– 29. 12.Zájezd Německo, Rakousko (Würzburg, Hochzillertal, Fügen)

 

  

1993

9. 1.Brno, Výstaviště
15. 3.Pardubice, Východočeské divadlo
8. 5.Halle, Festivalový koncert
9. 5.Halle, Festivalový koncert
22. - 23. 5.Zájezd Německo (Burgthann, Dehnberg)
7. 8.Nürnberg, St. Katharine Ruine
8. 8.Burgthann
14. 8.Deggendorf
1. – 6. 11.Zájezd Rumunsko (Cluj, Sibiu)
25.– 28.11.Zájezd Německo (Heideck, Fürth, Wald-Michelbach, Grasellenbach)
9. 12.Jaroměř
10. 12.Praha, Barrandov, koncert pro německé filmaře 
   
  

1992

4. 4.Pardubice, GEMO
14. 4.Pardubice, dva výchovné koncerty
15. 4 Liberec
22. 3.Pardubice, Majáles
5. 5.Žamberk
5. 6.Pardubice, Dukla
27. 6.Litomyšl, zámek, Smetanova Litomyšl
22. 8.Cham (Německo)
5. 9.Pardubice, Dukla IFAS
17. 10.Pardubice, hotel Labe
23. – 26. 10.Zájezd Němeko (Grasellenbach, Kötzting, Nürnberg)
21. 11. Nemojov
8. 12.Jaroměř

   

  

1991

25. 1. Pardubice, 4. ples Konzervatoře
8. 2.Lázně Bohdaneč
14. – 19. 5.Zájezd Německo (Giessen)
22. 6.Praha, městská knihovna
2. 9.Pardubice, slavnostní otevření nové polikliniky
23. 11.Nemojov
12. – 15. 12.Zájezd Německo (Sušice, Kötzting, Ansbach)

 

  

1990

26. 1. Pardubice, 3. ples Konzervatoře
21. 2..Litomyšl
27. 2..Pardubice, koncert Konzervičky a Brixiho akademického sboru Praha
6. 3.Náchod
7. 3..Teplice, Broumov
27. 3..Graz
30. 3.Riva del Garda, kategorie malé sbory
31. 3.Riva del Garda, kategorie velké sbory s povinnou skladbou
1. 4.Riva del Garda, Festivalová přehlídka, večerní galakoncert
12.– 13.5. Žilina, Konzervička host na festivalu sborů
1. 6.Pardubice, předvolební kampaň OF
31. 8.Olomouc, Svátky písní, Konzervička host večera
23. 9.Litomyšl, zámek
4. 12.Hradec Králové, koncert filharmonie a Konzervičky
5. 12.Pardubice, koncert komorní filharmonie a Konzervičky

 

  

1989

28. 1.Litomyšl
29. 1.Pardubice, Porta (oblastní kolo), 2. místo, postup do krajského kola
17. 3.Pardubice, 2. ples Konzervatoře
18. 3.Svítkov, hostinec, country ples
22. 3.Bohdaneč, lázeňský sál
23. 3. Pardubice, společný koncert Konzervatoře a Jugendkammerchor Musikschule Werl
29. 3.Pardubice, Tesla
8. 4.Svitavy, Porta (Konzervička v 2. polovině startovního pole)
9. 4.Olomouc
2.– 8.5.Werl (Německo), čtyři koncerty
17. 6.Trnava, Přehlídka předních čs. sborů, hostem večera Konzervička
24. 6.Pardubice, Východočeská galerie
25. 6.Turnov, Turnovský chechták, první místo, absolutní vítězství mezi písničkáři a kapelami
1: 9. Sedlíšťka
2. 9.Rovensko pod Troskami
23. 9. Valdštejn, nádvoří
7. 10.Nymburk
14. 10. Budislav
19. 11.Jihlava, Festival předních čs. sborů
23. 11. Pardubice
28. 11.Pardubice
29. 11.Pardubice, Východočeské divadlo
4. 12.Pardubice, Tesla
5. 12.Hradec Králové, PKO
6. 12.Pardubice, kolej VŠCHT

 

  

1988

únorPardubice, 1. ples Konzervatoře
15. 12.Vánoční koncert, Východočeská galerie, Pardubice

Aktuality

ReBelcanto 30 let ReBelcanto 30 let

Slavnostní koncert k 30. výročí vzniku souboru

Více